FREEDOM – Śpiewamy dla pokoju!

zaproszenie freedom we can do it śpiewamy dla pokojuZAPRASZAMY na koncert do Synagogi Tempel. Artysta z Hollywood, Wolfgang Hildebrandt, wykona utwory zadedykowane przyjaciołom, osobom wspierającym i wszystkim zaangażowanym w budowę Centrum Pokoju – Kopca Upamiętnienia i Pokoju w Oświęcimiu.
Koncert odbędzie się w:
Synagoga Tempel
Kraków, ul. Miodowa 24
11.08.2012 godz. 21:00

Treść zaproszenia oraz więcej informacji o artyście poniżej.
wolfgang hildebrand freedom we can do it śpiewamy dla pokoju synagoga tempel

Wolfgang von Hildebrandt

Artysta, piosenkarz, twórca tekstów oraz aktywny obrońca praw człowieka, filantrop. Pochodzi z Kolonii, z Niemiec, gdzie dzięki pozytywnemu wpływowi ojca rozpoczął swoją muzyczną karierę grając na pianinie i gitarze już w wieku 6 lat. Ponad 14 lat kształcił się muzycznie. Był liderem licznych grup chóralnych. Od początku swojej kariery występował przed wspaniałą publiką m.in. w 1997 roku przed Ojcem Świętym Janem Pawłem II, wraz z artystą operowym Andrea Bocellim w Paryżu podczas Światowego Dnia Młodzieży. Wolfgang Hildebrandt chętnie angażuje się we wsparcie dla organizacji charytatywnych działających na rzecz pokoju.

Swój utwór Freedom Song zadedykował powstającemu Centrum Pokoju w Oświęcimiu.

freedom spiewamy dla pokoju wolfgang hildebrandt synagoga tempel

OGLĄDNIJ TELEDYSK Z FREEDOM SONG

PUS

Polska Unia Seniorów jest od 2011 roku członkiem Europejskiej Unii Seniorów. Powstała, by działać w interesie POLSKICH SENIORÓW i przyczyniać się do budowania społeczeństwa obywatelskiego w Polsce w Europie i na Świecie.

Możesz również polubić…